【ナイトオブアスレチックス 2020】結果・速報(リザルト)

スポンサーリンク

NACHT VAN DE ATLETIEK 2020
(2020年9月06日)

ナイトオブアスレチックス2020画像
img via: Nacht van de Athletiek 2020

ナイトオブアスレチックス 2020 が2020年9月06日 (日)、ベルギー・リンブルフ州ヒュースデン=ゾルダーのヴィーンスタジアムで開催されます。ここでは、ナイトオブアスレチックス 2020 の結果速報(リザルト)を掲載していきます。

※ 日本時間 = 現地時間 + 7時間 (サマータイム中)

参考

スポンサーリンク

2020 ナイトオブアスレチックス

男子 200m

男子 200m 1組(-0.3)

順位 記録 選手 所属
1 21.53 PAQUOT JORDAN BEL
2 21.94 ROOFTHOOFT ANDREAS BEL
3 22.06 FRANCOIS LAURENS BEL
4 22.12 KAPENDA RAPHAEL BEL
5 22.22 KERKHOFS NIELS BEL

男子 400m

男子 400m 1組

順位 記録 選手 所属
1 46.85 WATRIN JULIEN BEL
2 47.65 VAN DEN BERGH SVEN BEL
3 47.93 BRAS TUUR BEL
4 48.01 SNYDERS CAMILLE BEL
5 48.92 LUBON CAMILLE BEL
6 49.71 PAULO CHANGANI GLOIRE BEL
DNS LINS SEBASTIEN BEL

男子 800m

男子 800m 1組

順位 記録 選手 所属
1 1:45.71 ORDONEZ SAUL ESP
2 1:45.93 KIPRUTO COLLINS KEN
3 1:45.96 LOBLES DJOAO NED
4 1:46.16 CRESTAN ELIOTT BEL
5 1:47.60 VANDEPUTTE AURELE BEL
6 1:48.16 KIPCHUMBA EVANS KEN
7 1:48.42 PLAUM MAARTEN NED
8 1:48.46 BOTTERMAN AARON BEL
DNF ROJO GUILLERMO ESP

男子 800m B

男子 800m B 1組

順位 記録 選手 所属
1 1:48.85 HUTS GERBRAND BEL
2 1:49.00 WIELART JURGEN NED
3 1:49.01 DE SMET TIBO BEL
4 1:49.38 BUIGEL BRAM NED
5 1:49.82 WEINANS VALENTIJN NED
6 1:50.42 MOHAMED AZIZ BEN BRAHIM FRA
7 1:50.46 CHAPPLE SAMUEL NED
8 1:50.58 CLARKE RYAN NED
9 1:51.21 LECHAT PIERRE FRA
10 1:52.05 KEBRON QUENTIN BEL
DNF SANCTORUM MATHIAS BEL

男子 1500m

男子 1500m 1組

順位 記録 選手 所属
1 3:36.85 TISON QUENTIN FRA
2 3:36.97 KIPRUGUT BOAZ KEN
3 3:37.18 KATIR MOHAMMED ESP
4 3:37.43 ABDI ALI MAHADI NED
5 3:37.60 KIMELI ISAAC BEL
6 3:37.93 BUSTOS DAVID ESP
7 3:38.15 VANDEVELDE TIM BEL
8 3:38.19 HASSAOUS NASSIM ESP
9 3:38.29 PROBST MARIUS GER
10 3:38.69 JOHNSEN MIKAEL DEN
11 3:38.73 HAY HUGO FRA
12 3:39.84 HUGHES MATT CAN
DNF GARCIA MARIANO ESP
DNF CLAUS PIETER BEL
DNF AKBACHE MOUNIR FRA

男子 1500m B

男子 1500m B 1組

順位 記録 選手 所属
1 3:41.64 VAN RIEL ROBIN NED
2 3:42.97 ANDERIESSEN BRAM NED
3 3:43.24 SENARD ANTOINE BEL
4 3:43.96 DESMIDT MARTIN FRA
5 3:44.00 BOMBEKE SVEN BEL
6 3:44.18 FEIST MAXIMILIAN GER
7 3:44.30 BLAKE SAMUEL AUS
8 3:47.06 HAMDI ALI BEL
9 3:49.20 LASCABETTES PAUL FRA
10 3:49.69 BAXHEINRICH STEFFEN GER
11 3:53.68 SCHREML ELIAS GER
DNF CARDILLO JOACHIM BEL
DNF CORTVRIENDT PHILIP BEL
DNF CHAPPLE SAMUEL NED

男子 5000m A

男子 5000m A 1組

順位 記録 選手 所属
1 13:23.71 MOHUMED MOHAMED GER
2 13:25.52 HENDRIX ROBIN BEL
3 13:33.15 GIMENEZ JOSE IGNACIO ESP
4 13:34.50 DEBJANI ISMAEL BEL
5 13:35.26 NIESTEN STAN NED
6 13:37.56 FITWI SAMUEL GER
7 13:40.91 BOSSY ARTUR ESP
8 13:42.84 HEYMANS JOHN BEL
9 13:43.64 SOMERS MICHAEL BEL
10 13:48.46 KETER ROBERT KEN
11 13:57.30 BOUCHIKHI LAHSENE BEL
DNF KIPROTICH PETER KEN
DNF SVELA PER NOR
DNF DE BOCK THOMAS BEL

男子 5000m B

男子 5000m B 1組

順位 記録 選手 所属
1 13:39.94 BARATA SAMUEL POR
2 13:47.61 CASTEELE STEVEN BEL
3 13:50.85 BOULVIN DORIAN BEL
4 13:53.83 VANOPPEN THOMAS BEL
5 13:55.20 D HOORE WARD BEL
6 13:55.23 PONCELET VALENTIN BEL
7 14:01.16 MCELHINNEY DARRAGH IRL
8 14:11.41 WASSINK GERT-JAN NED
9 14:12.72 VOIGT NILS GER
10 14:13.03 SAKE NICOLAI BEL
11 14:29.83 ADAM THADDEE BEL
DNF MICHIELS YANNICK BEL
DNF ABDI ALI MAHADI NED
DNF HAY HUGO FRA

男子 5000m C

男子 5000m C 1組

順位 記録 選手 所属
1 14:07.84 KOREMAN BJORN NED
2 14:10.69 LUNDERS MATS BEL
3 14:17.41 VAN DE PUTTE CEDRIC BEL
4 14:18.75 SCHRODER ALEXANDER GER
5 14:19.75 MONFILS THOMAS BEL
6 14:24.45 BIERINCKX VINCENT BEL
7 14:27.22 ZICARI KILLIAN BEL
8 14:27.48 SJERPS EDWIN NED
9 14:34.10 DUBAD ADULLAH BEL
10 14:50.26 VAN DE KERKHOVE YORICK BEL
11 14:53.07 STOLTENBORG STEN NED
12 15:01.21 LAMBREGTS PIM NED
DNF ANDERIESSEN BRAM NED

男子 110mH

男子 110mH 1組(+0.7)

順位 記録 選手 所属
1 13.68 OBASUYI MICHAEL BEL
2 13.91 VAN DER SCHAAF LIAM NED
3 14.58 WESSELINK DAVE NED
4 14.77 GRAILET FRANCOIS LUX
5 14.95 MAES SANDER BEL

Het is aftellen naar de KBC Nacht van de Atletiek! Bekijk de startlijst van het hoofdprogramma hier 👉…

Nacht van de Atletiekさんの投稿 2020年9月5日土曜日

女子 100m

女子 100m 1組(-0.3)

順位 記録 選手 所属
1 11.54 ROSIUS RANI BEL
2 11.72 SIRAGUSSA IRENE ITA
3 11.75 BOLINGO CYNTHIA BEL
4 11.76 THIRY NORA BEL
5 11.81 DEPUYDT MANON BEL
6 11.85 VAN VLIET LEONIE NED
7 11.91 VASSEL KADENE NED
8 11.99 VINCKE RANI BEL

女子 300m

女子 300m 1組

順位 記録 選手 所属
1 36.54 BOLINGO CYNTHIA BEL
2 37.51 LAUS CAMILLE BEL
3 37.57 DEPUYDT MANON BEL
4 38.02 BOUMA ANDREA NED
5 38.51 HOVENKAMP EVA NED
6 38.92 VAN PUYVELDE MARGO BEL
DNS VAN VLIET LEONIE NED

女子 800m

女子 800m 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:00.78 YARIGO NOELIE BEN
2 2:01.69 BUTTERWORTH LINDSEY CAN
3 2:01.83 VANDI ELEONORA ITA
4 2:02.77 VOORRIPS SUZANNE NED
5 2:03.47 FANNES MIRTE BEL
6 2:03.55 EYKENS RENEE BEL
7 2:04.40 SLOOT BREGJE NED
8 2:04.88 HAMMAMI SANA FRA
9 2:04.94 SCAUNET VANESSA BEL
DNF SAKA SOULIAT BEN

女子 1500m

女子 1500m 1組

順位 記録 選手 所属
1 4:05.45 GUERRERO ESTHER ESP
2 4:05.76 VANDERELST ELISE BEL
3 4:06.91 FREITAS MARTA POR
4 4:10.87 MACHADO MARIANA ESP
5 4:10.94 UMMELS BRITT NED
6 4:11.27 SABBATINI GAIA ITA
7 4:11.44 HOFFMANN VERA LUX
8 4:12.93 VAN ES DIANE NED
9 4:13.28 GARCIA ALONSO MARTA ESP
10 4:14.10 RODRIGUEZ LUCIA ESP
11 4:18.02 VANACCOM SOFIE BEL
12 4:19.49 CHERONO FANCY KEN
13 4:21.15 CHEPKURUI MERCY KEN
DNF KRAUSE LOTTE NED

女子 100mH

女子 100mH 1組(-1.1)

順位 記録 選手 所属
1 13.33 ZAGRE ANNE BEL
2 13.59 BAKKER SHARONA NED
3 13.79 TOMICIC-PREZELJ JONI SLO
4 13.79 MISSINNE SARAH BEL
5 13.84 AGWAZIE ANGEL BEL
6 13.86 BEAUCARNE CHLOE BEL
7 13.87 VIDTS NOOR BEL

女子 400mH

女子 400mH 1組

順位 記録 選手 所属
1 56.81 COUCKUYT PAULINE BEL
2 1:00.62 DE CONINCK NENAH BEL
3 1:01.46 LAMBERT KYLIE BEL
4 1:02.71 HANSSENS ILANA BEL
5 1:03.70 DEGREVE ROBIN BEL
DNS CLAEYS ELINE BEL

女子 走高跳

女子 走高跳 1組

順位 記録 選手 所属
1 1.96 MCDERMOTT NICOLA AUS
2 1.88 ORCEL CLAIRE BEL
3 1.84 KINSEY ERICA SWE
4 1.80 VIDTS NOOR BEL
5 1.80 ZAKKA IOANNA GRE
6 1.75 MAES MEREL BEL

https://www.facebook.com/NachtvdAtletiek/posts/3418237461570688

男子 100m Sen

男子 100m Sen 1組(+0.5)

順位 記録 選手 所属
1 10.96 SERVAES STAN BEL
2 11.06 ROOFTHOOFT ANDREAS BEL
3 11.07 COLLIGNON JULES BEL
4 11.16 VAN HECKE CHRISTOPHE BEL
5 11.51 CAUCHETEUX QUENTIN BEL

男子 100m Sen 2組(+0.2)

順位 記録 選手 所属
1 10.66 PAQUOT JORDAN BEL
2 10.89 SNYDERS ANTOINE BEL
3 10.89 KAPENDA RAPHAEL BEL
4 10.91 KERKHOFS NIELS BEL
5 10.92 NIESEN CHARLES BEL
6 10.93 MERCKX WARD BEL
7 10.93 MIEVIS JITSE BEL

男子 200m Sen National

男子 200m Sen National 1組(+0.2)

順位 記録 選手 所属
1 22.44 GUISSE LAMINE BEL
2 22.71 COLLIGNON JULES BEL
3 22.96 VERSCHUEREN CEDRIC BEL
4 23.40 CAUCHETEUX QUENTIN BEL
5 23.60 VAN DER VREKEN STIJN BEL
6 23.64 BOLLEN BRANCO BEL

男子 200m Sen National 2組(-0.5)

順位 記録 選手 所属
1 21.76 PAQUOT JORDAN BEL
2 22.38 SERVAES STAN BEL
3 22.82 VAN HECKE CHRISTOPHE BEL
4 23.01 HENDRICK CLEMENT BEL
DNS NIESEN CHARLES BEL
DNS SNYDERS ANTOINE BEL

男子 400m Sen National

男子 400m Sen National 1組

順位 記録 選手 所属
1 50.49 AMBRICO SIMONE BEL
2 50.90 DE RAEDT BRAM BEL
3 50.91 WILLEKENS QUINTEN BEL
4 52.23 JACQUEMIN JULIAN BEL
5 53.50 VEROFT REIDAR BEL

男子 400m Sen National 2組

順位 記録 選手 所属
1 48.37 HEYLEN MAARTEN BEL
2 49.18 LEUE LOUIE BEL
3 49.83 WESTERHOUT OWEN NED
4 50.65 SPAAS JAN BEL
5 50.98 HEYLEN ROBBERT BEL

男子 600m Ben Jongens en Meisjes

男子 600m Ben Jongens en Meisjes 1組

順位 記録 選手 所属
1 1:54.12 DEVOS GIEL ACA
2 2:02.88 WUYTS LAUREN DUFF
3 2:03.89 WELTENS TOON SACN
4 2:04.03 GORRENS ETOLIA AVT
5 2:08.32 NICOLAIJ LINE ACA
6 2:09.57 MENNEN NIENKE SACN
7 2:11.14 PENNEMANS LEAN AVT
8 2:11.26 UVA LETIZIA AVT
9 2:11.37 BYL ALICIA WS
10 2:13.40 JANS FLEUR AVT
11 2:17.25 STESSENS NIENKE SACN
12 2:27.96 SMEETS LYNA SACN

男子 800m Sen

男子 800m Sen 1組

順位 記録 選手 所属
1 1:55.66 EIJSSEN DION NED
2 1:56.33 LEVAUX UGO BEL
3 1:56.57 DEPESTELE THEO BEL
4 1:56.85 DUMOULIN ROMAIN BEL
5 1:56.89 SOETENS BRENT BEL
6 1:57.77 BOEYKENS JORG BEL
7 1:57.81 WEEKERS KORNEEL BEL
8 1:57.89 VERBAANDERT LUUK NED
9 1:58.36 BROERS TOM BEL
10 1:58.44 CUIJPERS BRENT NED
11 1:58.64 THOMAS FLORIAN BEL
12 2:00.41 LEGRAND ANTOINE BEL
13 2:00.77 MIERMANS TOON BEL
DNF HOUBEN THYMON NED

男子 800m Sen 2組

順位 記録 選手 所属
1 1:52.99 VERSLUIS BRIAN NED
2 1:53.50 VAN HERCK YONI BEL
3 1:53.69 ROUSSEL LEO FRA
4 1:54.20 TECK ARNE BEL
5 1:54.92 PORMES TWAN NED
6 1:55.35 LEENDERS HIDDE NED
7 1:55.65 LAPORTE VINCENT BEL
8 1:55.85 VANDENABEELE KILIAN BEL
9 1:59.07 SCHAUWERS ANTOINE BEL
DNF WIJERS SJOERD NED

男子 800m Sen 3組

順位 記録 選手 所属
1 1:49.43 HOUCKE CLEMENT FRA
2 1:49.60 CULTRU SACHA FRA
3 1:49.68 VANHAEREN STEF BEL
4 1:51.12 MAZID MOHAMED BEL
5 1:51.16 VAN HOEVEN LARS NED
6 1:52.87 SCHELTEMA JESSE NED
DNF VAN NIEUWENHOVE STIJN BEL
DIS r17.3.1 TILMAN MAXIME BEL
DNF SPAAS JAN BEL

男子 800m Sch 2003

男子 800m Sch 2003 1組

順位 記録 選手 所属
1 1:59.14 VAN EYNDE FREDERIK BONH
2 2:00.95 JANISSEN JIP NED
3 2:01.14 LOUAGIE WOUT OB
4 2:01.69 LUTS AARON DCLA
5 2:01.94 DELPLACE KYRAN DAC
6 2:03.64 IDRIZI RAHMON AVR
7 2:04.20 VAESEN DIETER AVT
8 2:04.43 DEUMERS TWAN NED

男子 800m Sch 2003 2組

順位 記録 選手 所属
1 1:53.60 KONTEH NOAH OLSE
2 1:55.42 LABAR CLEMENT ARCH
3 1:55.46 DEMANET GREGOIRE SMAC
4 1:57.08 BRUYNS TIJS ACHL
5 1:58.23 INGHELBRECHT TIMON HAC
6 1:58.88 DE WAEGENAERE WOUT KKS
7 1:59.51 BAEKE RUNE RIEM
8 2:03.63 JANTON QUENTIN ARCH

男子 800m Sch 2004

男子 800m Sch 2004 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:00.13 CEUNEN ZJEF VMOL
2 2:00.44 JANSSEN WARD ATLA
3 2:01.72 SCIEUR MATTEO ACKO
4 2:02.43 LEIJSSENAAR JEROEN DUFF
5 2:03.70 BEEKHUIS PRIMO NED
6 2:04.25 LOBLES IOANN NED
7 2:05.79 ELSEN ROBBE AVT
8 2:06.96 GOYVAERTS MATTHIAS BONH
9 2:07.23 LOGIER WOUT MACW
10 2:07.32 DEKKER MILO NED
11 2:18.91 VAN VUUREN TOON NED
12 2:21.99 STEENBAKKER WESLEY NED

男子 800m Cad 2005

男子 800m Cad 2005 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:07.78 MESMAEKERS LANDER LOOI
2 2:07.96 MANGELSCHOTS JOREN ACHL
3 2:07.97 SLEGERS LANDER SPBO
4 2:09.47 VAN BRITSOM SVERRE AVLO
5 2:10.52 WEEKERS PEPIJN ADD
6 2:11.47 VAN DER MEIREN ILIAN RCG
7 2:12.39 ROOMS JENTHO ACW
8 2:12.59 VANDERIVIERE NAND AVR
9 2:12.72 COOREVITS KASPER KAAG
10 2:15.48 PAUWELS MILAN ACW

男子 800m Cad 2005 2組

順位 記録 選手 所属
1 2:00.21 WACHTELAER KOBE ACKO
2 2:00.28 DELCOUR WONNE DAC
3 2:01.64 GOOS CAS BEHO
4 2:02.19 ENGELEN ARTHUR ACHL
5 2:04.34 COETSIER NOAH KAAG
6 2:05.02 PUTZEYS ROBBE GENK
7 2:05.60 RAMAKERS SVERRE MACW
8 2:07.00 LEMMENS THIBAULT KAAG
9 2:21.92 VERKAART SEM NED

男子 800m Cad 2006

男子 800m Cad 2006 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:05.42 COURTOIS MARTIN CABW
2 2:09.54 LEBODA TIBO AVKA
3 2:09.68 AOURAGH REDA BRAB
4 2:10.62 LAENENS TIEMEN HCO
5 2:10.98 SERRANO SEM KAAG
6 2:13.44 LANDUYT ARNE AVT
7 2:13.58 FLAMENT JOHN BEL
8 2:14.31 JANTON UGO ARCH
9 2:16.08 DE HERDT LARS LYRA
10 2:16.69 VERLEDENS MIRO FLAC
11 2:19.15 HUYSMANS JENNE GEEL

男子 1000m Min

男子 1000m Min 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:52.87 VERVOORT MATS LYRA
2 2:53.22 RENDERS WILLEM HCO
3 2:53.42 FICHER AUGUSTIN HERV
4 2:53.63 ‘S JONGERS RUNE HULS
5 2:57.09 COURTOIS SIMON CABW
6 2:57.13 WACHTELAER TIJL ACKO
7 2:57.15 PEETERS LARS ROBA
8 2:57.46 JORIS JINZE LOND
9 2:57.95 DECKERS LARS OLSE
10 3:06.47 TROMMELEN JULES NED
11 3:07.88 DE SAMBLANCX RENU EA
12 3:08.18 PENNEMAN EMIEL ACW
13 3:10.15 DEBAERE THOMAS AVT
14 3:17.29 JORIS TIEBE LOND
15 3:17.62 WINTERS RUBEN GENK
16 3:22.79 DE HAES STAF DCLA
17 3:25.49 BEUSEN BRENT ADD
18 3:28.79 ELSEN WOUT AVT

男子 1000m Pup

男子 1000m Pup 1組

順位 記録 選手 所属
1 3:08.39 HERTOGHS SENNE DUFF
2 3:12.13 VAN DER LEENE LARS RIEM
3 3:16.10 ROOMS JORDEN ACW
4 3:17.68 TROMMELEN SIEP NED
5 3:17.99 WINTERS LARS GENK
6 3:28.86 BAX STAN SACN
7 3:29.39 BASCOURT THOMAS CABW
8 3:34.08 WELTENS MATHIAS SACN
9 3:35.08 DECKERS STAN OLSE
10 3:57.89 WACHTELAER WIES ACKO
DNF VANDENBROUCKE EMIEL HCO

男子 1500m Sen

男子 1500m Sen 1組

順位 記録 選手 所属
1 3:51.69 VAN SCHOUBROECK JONAS BEL
2 3:56.76 MEERSEMAN CYRIL FRA
3 3:56.88 DE HAAS MATT NED
4 3:56.92 THEEUWES ROBBE BEL
5 3:57.36 BLACHERE ALEXANDRE BEL
6 4:06.44 VANDELANNOOTE TIBAUT BEL
7 4:19.90 OOSTVOGELS JELLE BEL
DNF DEWULF LENNERT BEL
DNF VERMEULEN LANDER BEL

男子 1500m Sen 2組

順位 記録 選手 所属
1 3:46.69 VERBAANDERT TIM NED
2 3:46.92 BALTUS NOAH NED
3 3:47.52 VANDERMESSEN LOUIS FRA
4 3:48.58 LEUNCKENS WARD BEL
5 3:49.37 SLAGTER JOERI NED
6 3:49.73 GRIMARD GUILLAUME BEL
7 3:53.47 JACQ ALEXIS FRA
8 4:01.34 GIRAUD ALEXANDRE FRA
DNF VANHERCK JORNE BEL
DNF DE BRUYN MARIUS BEL

Our main program is still going strong. A beautiful win for @ranirosius for a home “crowd”.#kbcnachtvandeatletiek

Nacht van de Atletiekさんの投稿 2020年9月6日日曜日

女子 100m Sen

女子 100m Sen 1組(-0.5)

順位 記録 選手 所属
1 11.90 DUYCK CHARLOTTE BEL
2 12.15 CLAUS HANNE BEL
3 12.25 ADEWOYE LAURYN BEL
4 12.31 DE FOER LOTTE BEL
5 12.46 VAN LENT LOTTE BEL
6 12.61 HOREMANS JANA BEL
7 12.64 DAVIDS MAITHE BEL
8 12.64 COLLARD ERINE BEL

女子 400m Sen National

女子 400m Sen National 1組

順位 記録 選手 所属
1 1:00.23 LEONARD SARAH BEL
2 1:00.58 TOP MAYA BEL
3 1:00.99 COLLA ALICIA BEL
4 1:01.41 SCHEPERS INA BEL
5 1:03.17 GOUDEZEUNE JUSTINE BEL

女子 400m Sen National 2組

順位 記録 選手 所属
1 54.38 DOPHEIDE MARIT NED
2 54.51 DE WITTE LAURA NED
3 55.23 DEPUYDT ORPHEE BEL
4 55.65 PIERONI MESSALINA BEL
5 55.91 SCHOEMAKER LIEFDE BEL
6 55.94 PONETTE HELENA BEL
7 56.53 BOTTY GYLLIANE BEL
8 1:00.26 UDECHUKWU HILARY BEL

女子 800m Sen

女子 800m Sen 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:15.53 SMOLDERS LISELOT BEL
2 2:17.10 LAHEY LEONIE BEL
3 2:19.30 GEERTS MEREL BEL
4 2:19.72 VALKENEERS ANTJE BEL
5 2:21.04 DE KEYSER EMMA BEL
6 2:22.65 FAGARD PAULINE BEL
DNF VAN DER GAAST LORE BEL

女子 800m Sen 2組

順位 記録 選手 所属
1 2:13.36 BILO LAURE ASVO
2 2:13.55 HELLINCKX LOTTE BEL
3 2:13.72 DE VLIEGER LIZE BEL
4 2:13.73 VERMEULEN HELEEN BEL
5 2:14.12 JOBLIN MARINE BEL
6 2:14.55 DAWYNDT AMBER BEL
7 2:14.70 VAN LOOCK HANNE BEL
8 2:14.83 DE LATHOUWER HANNELORE BEL
9 2:14.95 CORNELIS JACINTHA BEL
10 2:15.12 DOORNWAARD FLOOR NED
11 2:15.50 KLUSKENS ELENA LEBB
12 2:17.92 CHYLINSKI MARTA BEL
13 2:19.08 D HAENE EMMA AZW
DNF FLOSSY STIEN BEL

女子 800m Sen 3組

順位 記録 選手 所属
1 2:07.01 KNIJNENBURG ANNE NED
2 2:07.26 NIJSSEN ANNELIES BEL
3 2:07.35 MAUDENS HANNE BEL
4 2:07.57 TOWNSEND ADDY CAN
5 2:07.73 MULS CAMILLE BEL
6 2:07.82 BAILLIEVIER RANI BEL
7 2:09.08 QUATACKER LORE BEL
8 2:11.41 SCHAEVERBEKE AXANA BEL
9 2:11.73 ROELENS CELINE BEL
DNF KLUSKENS JANA LEBB
DNF TCHIMOU BENEDIKT BEL

女子 800m Sch 2003

女子 800m Sch 2003 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:13.36 GRANDJEAN LUCIE BBS
2 2:16.42 TEMMERMAN ADELINE AVR
3 2:21.64 SERRE SOFIE LOOI
4 2:22.31 CAPA NILAY RCG
5 2:24.34 STEURBAUT ZARAH ACKO
6 2:26.34 DE KORT JAANE ACHL
7 2:33.41 BERNAERTS ESTHER DUFF

女子 800m Sch 2004

女子 800m Sch 2004 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:19.79 D HAUWERS FEMKE RCG
2 2:20.02 VANOPSTAL NEL GEEL
3 2:20.73 WEYERS LORE ACHL
4 2:21.23 BENKHABECHECHE NOUR RCB
5 2:21.79 DRIJKONINGEN MIRTHE SACN
6 2:22.08 NAGELS MARTHE DCLA
7 2:22.10 MAES LAURA HAMM
8 2:23.23 VANHOECK EMMA DUFF
9 2:23.71 VANHEE MAYA MACW
10 2:23.99 DE DOBBELAERE ELKE DUFF
11 2:25.80 SCHUIT JUUL NED
12 2:28.68 CUYT JOKE SPBO
13 2:39.03 GEUDENS YANE ACHL
14 2:43.13 HUBINGER LYNN LACE

女子 800m Cad 2005

女子 800m Cad 2005 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:17.98 VAN PELT NINA LOOI
2 2:18.11 HENKENS LORE KAAG
3 2:19.01 ENKELS HANNAH LOOI
4 2:19.93 VANDER CRUYSSEN MAAIKE AZW
5 2:19.96 DOSSCHE MARGAUX ACME
6 2:21.32 OP T EYNDE HANNAH DCLA
7 2:23.07 DE SCHEPPER FLORE ASVO
8 2:23.35 VAN RANSBEECK ARREZINA AVLO
9 2:25.48 PENNEMAN CHARLOTTE ACW
10 2:26.68 VAN VUUREN SIEN NED
11 2:27.14 ORNELIS JULIE RIEM
12 2:27.45 MUSSELY LISE RIEM
13 2:30.84 VAESEN BRITT AVT

女子 800m Cad 2006

女子 800m Cad 2006 1組

順位 記録 選手 所属
1 2:22.59 KEGELEERS NINTE ABES
2 2:22.70 DEBAERE ELINE AVT
3 2:24.82 LANSEN SAARTJE MACW
4 2:27.56 JACQUES NOOR DCLA
5 2:27.82 LOGIER FIEN MACW
6 2:29.20 AUBROECK FRIEDL ACKO
7 2:29.69 NYSSEN MARTHE ADD
8 2:30.07 FLAMENT LILI CABW
9 2:36.30 VANDAMME LISA ROBA
10 2:37.13 VERWAEST LOTTE ARAC
11 2:40.80 SCHRAEPEN ZOE AVT
DIS 17.3.1 DEJONGHE HELENA VOLH

女子 1000m Min

女子 1000m Min 1組

順位 記録 選手 所属
1 3:09.51 DE PAEPE EMMA GENK
2 3:10.52 PROVOST STERRE MACW
3 3:10.67 SCHOLLAERT SHANAYA ESTHER OB
4 3:12.90 VAN CAMP SIEN LOOI
5 3:13.62 VAN GILS ZOE NED
6 3:15.27 VANDEVELDE CHARLIEN ACKO
7 3:15.27 VAN HECKE LORE AVMO
8 3:16.83 TIMMERMANS LOLA ARCH
9 3:23.87 CLAESEN JULIE GEEL
10 3:23.94 BYL CLEMENTINE WS
11 3:25.35 DE GUSSEM JUTTA DUFF
12 3:29.23 CUPPENS JANNE RCT
13 3:30.74 VANHEES FEMKE AVT
14 3:31.39 DE WOLF JENTE RCG
15 3:33.14 BERNAERTS LOTTE DUFF
16 3:35.27 CLAEYS BO LOND

女子 1000m Pup

女子 1000m Pup 1組

順位 記録 選手 所属
1 3:19.55 RAMAEKERS LIO GENK
2 3:22.89 DE DECKER FIEN AVLO
3 3:26.36 PLETINCK ELISE DUFF
4 3:27.17 SIENAERT FENNE EA
5 3:31.94 EERDEKENS HANNELORE AVT
6 3:32.14 VAN PUYENBROECK JENTHE DUFF
7 3:32.20 CARLIER MAEL DUFF
8 3:39.29 STERCK AYLEEN DUFF
9 3:45.30 NICOLAIJ PHEBE ACA

女子 1500m Sen

女子 1500m Sen 1組

順位 記録 選手 所属
1 4:35.43 BAUDINET CAROLINE BEL
2 4:36.80 PEUSENS FIEN BEL
3 4:36.84 STEVENS NANOUK BEL
4 4:38.55 SCHREURS ANNE BEL
5 4:40.35 VAN LENT JANA BEL
6 4:40.51 VAN BOXSTAEL BIRGIT BEL
7 4:41.76 MEERT SORAYA BEL
8 4:41.95 EIKENDAL ANNA NED
9 4:42.33 LEGENDRE INES BEL
10 4:43.91 VERVOORT CHARLOTTE BEL
11 4:44.83 VAN DEN ABEELE ELODIE BEL
12 4:50.76 VAN AERDE BO BEL
13 4:53.83 BLOCKX HANNAH BEL
14 5:16.53 ENGELEN SARA BEL
DNF CAMPS LORE NED

女子 1500m Sen 2組

順位 記録 選手 所属
1 4:18.92 ROOMS LISA BEL
2 4:19.19 KRAUSE LOTTE NED
3 4:22.19 BAKKER JASMIJN BEL
4 4:26.26 SCHELDEMAN LOTTE BEL
5 4:27.21 TRIEST FEBE BEL
6 4:27.82 BENFARES SARA GER
7 4:28.47 THOMAS JULIETTE BEL
8 4:28.90 VANDE RIVIERE KATRIJN BEL
9 4:29.39 SCHULZ LINE DEN
10 4:33.06 VANTHILLO BRITT BEL
11 4:33.32 TINCK JUSTINE BEL
12 4:34.79 TJEERDSMA MARISKA BEL
13 4:37.48 LAUWERS SHANA BEL
14 4:39.29 GULIKERS JENNIFER NED

The pre program is over, let’s get ready for the main program. #kbcnachtvandeatletiek

Nacht van de Atletiekさんの投稿 2020年9月6日日曜日